Uzņēmuma pārstāvis piedalās pieņemšanā par godu “Iespējamā misija” 10 gadu jubilejai

30.augustā uzņēmuma pārstāvis piedalījās pieņemšanā Rīgas pilī pie Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa saistībā ar izglītības programmas “Iespējamā misija” 10 gadu jubileju.

“Iespējamā misija” dalībnieki ir savas nozares profesionāļi, kas izvēlējušies strādāt par skolotājiem, realizējot pieredzē balstītu izglītību. Šogad programmā darbu uzsākuši un uz dažādām Latvijas skolām dosies 23 jaunie pedagogi.

Uzrunājot pasākuma dalībniekus, Valsts prezidents uzsvēra, ka laikā, kad valstī notiek pakāpeniska pāreja uz kompetencēs balstītu izglītību, ir liels ieguvums, ja skolēni no jaunajiem, pieredzējušajiem pedagogiem var apgūt zināšanas, kas dzīvē jau ir pārbaudītes.

“Iespējamā misija” ir kustība, kas darbojas, lai nodrošinātu kvalitatīvu izglītību katram bērnam Latvijā, radot nepieciešamās pārmaiņas klasēs, skolās un sabiedrībā, un tās pamatā ir pārliecība, ka ikviens cilvēks var attīstīt un sekmīgi lietot savus talantus.

SIA "DIVI grupa" ar finansiālu atbalstu līdzdarbojas kvalitatīvas izglītības pieejamības veicināšanā Latvijā programmas "Neiespējamā misija" ietvaros.

Kontakti

+371 67291020

+371 67844994

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.di.lv

Avotu iela 40A-33,
Rīga, LV - 1009, Latvija

Mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās ērtāku darbību. Lai turpinātu lietot lapu, Jūs apliecinat, ka piekrītat sīkdatņu politikai. Lasīt vairāk
Piekrītu