Hostings, datortīklu administrēšana, datoru tirdzniecība un serviss

Mēs uzskatām ka tehnoloģijas ir radītas, lai atvieglotu un uzlabotu cilvēku dzīvi un biznesu. Piedāvājam tehnoloģisko atbalstu, sākot no datoru iegādes līdz apjomīgu datortīklu administrēšanai.

Hostings. Jebkuram mūsdienīgam uzņēmumam ir nepieciešams e-pastu serviss, mājas lapa vai kāda biznesu procesu vadības sistēma, kuru darbību nodrošina serveri. Piedāvājam Jums iespēju mūsu izvietot serverus datu centrā, glabāt datus uz mūsu serveriem, kā arī serveru apkalpošanu uzticēt mūsu speciālistiem. Hostings pakalpojums ietver virtuālo serveru, serveru klastera un Cloud risinājumus.

Datorsistēmu administrēšana ir viens no mūsu pamata pakalpojumiem, kas ietver plašu pakalpojumu spektru:

  • individuālas konsultācijas;
  • iekārtu un programmatūras problēmu novēršana;
  • datu rezerves kopiju nodrošināšana;
  • serveru uzraudzība;
  • apjomīga datorsistēmas optimizācija uzņēmumā u.c.

Datortehnika. Lai palīdzētu Jums orientēties plašajā tehnoloģiju klāstā, veicam padziļinātu tirgus izpēti, un uz tās pamata izstrādājam individuālus datortehnikas piedāvājumus - specifikāciju. Veicam datortehnikas tirdzniecību, sadarbojoties ar ražotāju autorizētiem izplatītājiem visā Eiropā.

Serviss. Nodrošinām pilna apjoma datorservisu, sākot no vienkāršākiem datortehnikas labošanas darbiem un datorsistēmu apkopēm līdz sarežģītas pakāpes datorsistēmu remontam, atjaunošanai un modernizācijai.

Tehniskie risinājumi. Ja esat izlēmis savā mājā vai uzņēmumā

  • iegādāties jaunas iekārtas,
  • ieviest jaunākos tehniskos risinājumus,
  • veikt attīstības vai uzlabošanos darbus,

mēs nodrošināsim nepieciešamo informāciju un resursus, lai  to īstenotu pēc iespējas operatīvāk, ekonomiski izdevīgāk un kvalitatīvāk.

pieteikt pakalpojumu!

Kontakti

+371 67291020

+371 67844994

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.di.lv

Avotu iela 40-33,
Rīga, LV - 1009, Latvija