Finanšu instrumenti, banku informācijas sistēmas

IT risinājumi finanšu instrumentu pārvaldībai

Viena no mūsu uzņēmuma specializācijām ir IT risinājumi, ar kuru palīdzību mūsu klienti var pārvaldīt dažādus finanšu instrumentus. Speciālistu komanda ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi izstrādā un apkalpo IT programmatūras finanšu pakalpojumu atbalstam bankās un citās institūcijās. 

Banku informācijas sistēmas

Izmantojot mūsu izstrādātās banku informācijas sistēmas, klienti var efektivizēt un paātrināt savus biznesa procesus, kā arī uzlabot klientu servisu. Iedziļinoties katra klienta biznesa specifikā un vajadzībās, mēs sagatavojam atbilstošāko piedāvājumu, pielāgojam sistēmas funkcionalitāti un vizuālo noformējumu. Mūsu populārākās banku informācijas sistēmas ir šādas: 

  • vērtspapīru uzskaites sistēma VUS bankas un klientu vērtspapīru un ar tiem saistīto darījumu uzskaitei;
  • valūtas operāciju uzskaites sistēma VOIS  valūtas operāciju uzskaitei un analīzei;
  • līdzekļu pārvaldības un pensiju sistēma LPS investīciju fondu finanšu līdzekļu un ar tiem veikto darījumu uzskaitei un pārvaldībai;
  • aizdevumu uzskaites sistēma GAIS aizdevumu un darījumu apstrādei un uzskaitei.

Nopietna darbības sfēra! Nopietnas sistēmas! Nopietna atbildība! Nopietna speciālistu attieksme pret darbu!

pieteikties bezmaksas konsultācijai!

Kontakti

+371 67844984 (Piegādes, IT tehniskais atbalsts)

+371 67291020 

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

https://di.lv

Frīdriha Candera iela 1,
Rīga, LV - 1046, Latvija

Mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās ērtāku darbību. Lai turpinātu lietot lapu, Jūs apliecinat, ka piekrītat sīkdatņu politikai. Lasīt vairāk
Piekrītu