Interneta veikali, e-komercijas un CRM sistēmas

Interneta veikali - mūsdienīga iepirkšanās platforma

Interneti  mūsdienās bieži aizstāj fizisku došanos uz veikalu. Iepirkšanās interneta veikalā online vidē ir droša un ērta, jo:

  • ļauj iepirkties jebkurā laikā, neatkarīgi no veikala darba laikiem;
  • ļauj iepirkties jebkurā pasaules vietā;
  • nav jāapmeklē pārpildīti lielveikali vai jāstāv rindās;
  • ļauj pirms pirkuma nesteidzīgi izpētīt preču aprakstus un atsauksmes u.c.

Biļešu tirdzniecība internetā - daži soļi līdz biļetei

Ja jūs organizējat kultūras, sporta vai cita veida pasākumus, tad biļešu tirdzniecība online vidē var padarīt Jūsu notikumu pieejamu vēl plašākai publikai. Mēs izstrādājam daudzfunkcionālas biļešu tirdzniecības sistēmas,  kā arī nodrošinām biļešu kases un e-biļešu kontroles pakalpojumu ar QR koda validāciju viedtālruņos. Biļešu tirdzniecība ir bāzēta uz CRM sistēmas, kas ļauj ērti uzturēt un efektīvi pārvaldīt attiecības ar Jūsu klientiem.

Pārdot internetā - vieglāk nekā jebkad!

Pārtikas preces vai velosipēdi, datortehnika vai kancelejas preces, teātra vai kino biļetes - visu, ko vēlaties tirgot, mēs palīdzēsim ievietot ērtā, funkcionējošā platformā, ar kuras starpniecību, neatkarīgi no Jūsu biznesa specifikas, internetā pārdot preces vai pakalpojumus

pieteikties demo prezentācijai!

Kontakti

+371 67844984 (Piegādes, IT tehniskais atbalsts)

+371 67291020 

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

https://di.lv

Frīdriha Candera iela 1,
Rīga, LV - 1046, Latvija

Mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās ērtāku darbību. Lai turpinātu lietot lapu, Jūs apliecinat, ka piekrītat sīkdatņu politikai. Lasīt vairāk
Piekrītu