Hostings, datortīklu administrēšana, datoru tirdzniecība un datoru serviss

Satuvinām cilvēkus un tehnoloģijas

Mēs, uzņēmuma SIA "DIVI grupa" tehniskā nodaļa, uzskatām, ka tehnoloģijas ir radītas, lai uzlabotu cilvēku dzīvi. Piedāvājam visa veida tehnoloģisko atbalstu, sākot no datoru tirdzniecības un datoru remonta līdz apjomīgu datortīklu administrēšanai.

 

Hostinga pakalpojumi

Jebkuram mūsdienīgam uzņēmumam ir nepieciešams e-pastu serviss, mājaslapa vai biznesu procesu vadības sistēma, kuru darbību nodrošina serveri. Piedāvājam iespēju mūsu klientiem izvietot serverus datu centrā, glabāt datus uz mūsu serveriem, kā arī serveru apkalpošanu uzticēt mūsu speciālistiem. Hostings pakalpojums ietver virtuālo serveru, serveru klastera un Cloud risinājumus.

 

Datorsistēmu administrēšana

Administrēšana ir viens no mūsu pamata pakalpojumiem, kas ietver plašu pakalpojumu spektru:

  • individuālas konsultācijas;
  • iekārtu un programmatūras problēmu novēršana;
  • datu rezerves kopiju nodrošināšana;
  • serveru uzraudzība;
  • apjomīga datorsistēmas optimizācija uzņēmumā u.c.

Veeam - sistēmu pieejamības un datu aizsardzības risinājumi

Datortehnika

Lai palīdzētu Jums orientēties plašajā tehnoloģiju klāstā, veicam padziļinātu tirgus izpēti, un uz tās pamata izstrādājam individuālus datortehnikas piedāvājumus. Sadarbojoties ar ražotāju autorizētiem izplatītājiem visā Eiropā, nodrošinām datoru tirdzniecību. 

 

Serviss

Piedāvājam pilna apjoma datorservisu, sākot no vienkāršākiem datoru remonta darbiem un datorsistēmu apkopēm līdz sarežģītas pakāpes datorsistēmu remontam, atjaunošanai un modernizācijai.

 

Tehniskie risinājumi

Ja esat izlēmis savā mājā vai uzņēmumā

  • iegādāties jaunas iekārtas,
  • ieviest jaunākos tehniskos risinājumus,
  • veikt attīstības vai uzlabošanos darbus,

mēs nodrošināsim nepieciešamo informāciju un resursus, lai  to īstenotu pēc iespējas operatīvāk, ekonomiski izdevīgāk un kvalitatīvāk.

 

pieteikt pakalpojumu!

Kontakti

+371 67844984 (Piegādes, IT tehniskais atbalsts)

+371 67291020 

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

https://di.lv

Frīdriha Candera iela 1,
Rīga, LV - 1046, Latvija

Mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās ērtāku darbību. Lai turpinātu lietot lapu, Jūs apliecinat, ka piekrītat sīkdatņu politikai. Lasīt vairāk
Piekrītu