Mājaslapas un portāli

Mājaslapu izstrāde Jūsu biznesam

Mūsdienīga mājaslapa vai portāls ir nozīmīgs biznesa komunikācijas kanāls, kā arī uzņēmuma tēla sastāvdaļa. Balstoties uz ilggadējo pieredzi mājaslapu izstrādē un iedziļinoties katra klienta biznesa specifikā, mēs spējam piedāvāt efektīvākos risinājumus, lai mūsu klienti ar mājaslapas palīdzību varētu sasniegt savus biznesa mērķus. Mēs izstrādājam visa veida mājaslapas, sākot no idejas ģenerēšanas līdz gatavam produktam - funkcionējošai web lapai, vienlaikus nodrošinot arī:

  • mājaslapu hostingu un uzturēšanu;
  • dizainu;
  • mobilo vai responsīvo versiju, ievērojot aktuālākos web lapu lietošanas paradumus un piemērojot ērtai lietošanai viedtālrunī un citās ierīcēs. 

Intranets - uzņēmuma iekšējā sistēma

Mēs arī piedāvājam saviem klientiem izveidot uzņēmuma iekšējo sistēmu - intranetu, kas pieejama tikai uzņēmuma darbiniekiem un palīdz uzlabot uzņēmuma iekšējo komunikāciju. Intranetā iespējams publicēt uzņēmuma aktualitātes, izveidot forumus, nodrošināt failu koplietošanu, kā arī varat to sasaistīt ar citām uzņēmuma sistēmām.  

 Vairāk nekā 10 gadu pieredze mājaslapu izstrādē

Izveidosim Jums web lapu, kas rada spilgtu pirmo iespaidu un ir patīkama vieta, kur atgriezties!

pieteikties bezmaksas konsultācijai!

Kontakti

+371 67844984 (Piegādes, IT tehniskais atbalsts)

+371 67291020 

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

https://di.lv

Frīdriha Candera iela 1,
Rīga, LV - 1046, Latvija

Mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās ērtāku darbību. Lai turpinātu lietot lapu, Jūs apliecinat, ka piekrītat sīkdatņu politikai. Lasīt vairāk
Piekrītu